Zdrowe Pole serwis ostrzeżeń patogenowo - pogodowych

Nie masz czasu odwiedzać serwisu regularnie - zarejestruj się i bądź na bieżąco!

Przygotujemy dla Ciebie cotygodniowy raport mailowy

Pogoda

Prognoza pogody

  • dzisiaj 1°C
  • jutro 1°C

Witamy w serwisie informującym o zagrożeniach patogenowo-pogodowych!

Sezon ochrony ozimych upraw – zbóż i rzepaku dobiegł końca. Także my robimy przerwę w prognozowaniu zagrożeń do sezonu jesiennego.

Zachęcamy do korzystania z naszej strony Zdrowe Pole - znajdują się na niej aktualne informacje dotyczące pogody, szczególnie przydatne w okresie organizacji prac podczas żniw.

Szczecin Gdańsk Poznań Wrocław Kraków Warszawa Olsztyn Lublin Łódź Kalisz Częstochowa Jelenia Góra Zielona Góra Katowice Suwałki Bydgoszcz Białystok Kielce Rzeszów Koszalin

Skala zagrożeń:

  1. Brak zagrożeń
  2. Średnie zagrożenie
  3. Znaczące zagrożenie
  4. Brak danych
Warzywa

Zdrowe pole w warzywach, truskawkach, ziemniakach, cebuli, pomidorach i marchwi już dostępne!

Wszystkie zabiegi ochrony zbóż i rzepaku zostały już zakończone. Także my finalizujemy prognozowanie zagrożeń uprawy roślin ozimych. Robimy przerwę do końca lata/początku jesieni, gdy zainaugurujemy prognozy na kolejny sezon - 2018/2019.

Zachęcamy jednak do nieprzerwanego korzystania z informacji zawartych na naszej stronie internetowej. Dostępne są na niej przez cały czas dane dotyczące aktualnych warunków pogodowych i prognozy pogody w Państwa regionie (zakładki – monitoring i prognoza pogody), co będzie z pewnością bardzo przydatne podczas organizacji prac związanych ze żniwami.